1.3
Скачати:
Відомість аналітичного обліку розрахунків за іншими операціями 

Регістр бухгалтерського обліку є спеціальною таблицею визначеного формату й будови, котра призначена для узагальнення, групування інформації щодо документально оформлених господарських операцій. Здійснення записів у регістрах називається обліковою реєстрацією, котра виступає окремим групуванням даних щодо змін кожного виду активів, власного капіталу, зобов’язань протягом звітного періоду. Облік розрахунків із постачальниками й підрядниками, покупцями та замовниками, дебіторами та кредиторами проводять у Журналі 3 та відомостях аналітичного обліку. Дані аналітичного обліку розрахунків за іншими операціями зазначають у відомості 3.5.

Основні вимоги до використання, форму даного документа затверджено наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження Методичних рекомендацій по застосуванню регістрів бухгалтерського обліку" номер триста п’ятдесят шість від двадцять дев’ятого грудня двохтисячного року. До основних реквізитів відомості належать зокрема, наступні:

1) Назва документа та його дата;

2) Відомості щодо номера запису, номера документа;

3) Назва дебітора рахунків (підзвітної особи, найменування організації);

4) Показники сальдо на початку місяця із зазначенням дати виникнення заборгованості та дебету і кредиту;

5) В дебет рахунку 68 із кредиту рахунків, котрі вказано, із зазначенням дати, номерів, загалом за дебетом;

6) З кредиту рахунку 68 у дебет вказаних рахунків із зазначенням дати, номерів та значень загалом;

7) Показник сальдо в кінці місяця;

8) Загалом за рахунком 68;

9) Дата та підпис виконавця.

Форму бухгалтерського обліку як систему регістрів бухгалтерського обліку, реєстрації і узагальнення даних у них обирають підприємства самотужки, дотримуючись засад проведення бухгалтерського обліку і з врахуванням певних аспектів власної діяльності та способу обробки даних. Всі види регістрів (журналів, відомостей, таблиць аналітичних даних, аркушів-розшифровок) по всіх господарських операціях заповнюють у гривнях та копійках, а регістри, котрі, окрім того, ведуть окремо по операціях в іноземній валюті – у відповідних вимірниках іноземних валют. Відомості аналітичних даних зазвичай оформлюють по складанні Журналу.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію