1.7
Скачати:
Журнал 7 за кредитом рахунків 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнення інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Журнал 7 є частиною журнально-ордерної системи ведення бухгалтерського обліку юридичною особою, що складається з семи окремих журналів, трьох дебетових відомостей, тринадцятьох відомостей аналітичного обліку, Головної книги, цілого ряду реєстрів, довідок та листків-розшифровок. Тому, журнал складається тими підприємствами, які використовують журнально-ордерну систему ведення бухгалтерського обліку.

Методичні рекомендації щодо ведення Журналу 7 та форма даного Журналу затверджені Наказом Міністерства фінансів України від 29 грудня 2000 року № 356.

Так, бланк Журналу 7 становить одну сторінку формату А4.

У самій формі Журналу відображається найменування підприємства або організації, назва Журналу 7 та період за який складається такий журнал. Також, у фомі Журналу відображаються показники дебету рахунків та кредиту рахунків. Зокрема, вносяться відомості про аналітичні дані, що стосуються додаткового капіталу, забезпечених майбутніх витрат, страхових резервів, тощо.

Проставляється дата завершення журналу та дата відображення відомостей у Головній книзі. Підприсує журнал головний бухналтер на підприємстві та виконавець.

Формується такий журнал юридичними особами, які при здійсненні бухгалтерського обліку використовують журнально-ордерну систему, яка включає в себе сім журналів, три дебетові відомості, а також, тринадцять відомостей аналітичного обліку, Головну книгу, цілий ряд реєстрів, довідок та листків-розшифровок.

Також, разом з журналом 7 ведуться окремі відомості за формами 7.1, 7.2 та 7.3 в яких відображаються аналітичні дані по окремих рахунках.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію