2.7
Скачати:
Відомість аналітичного обліку розрахунків за іншими операціями (3.4 с.-г.)

Облікова політика тієї чи іншої юридичної особи визначається самостійно такою юридичною особою з урахуванням загальнообов'язкових законодавчих вимог.

Так, підприємство (в тому числі сільськогосподарське) може обрати ту чи іншу форму здійснення бухгалтерського обліку, що являє собою систему регістрів за якими і відбувається власне ведення обліку, визначає порядок за яким на підприємстві здійснюватиметься процес узагальнення інформації, розробляє систему засад проведення внутрішньогосподарського обліку та технології за якими проводитиметься облік аналітичний, тощо.

Аналітичний облік розрахунків за всіма іншими операціями юридичної особи (сільськогосподарського підприємства), крім тих, які відображаються у окремих журналах-ордерах та відомостях, ведеться у відомості 3.4 с.-г. Тобто, в даній відомості здійснюється облік розрахунків за зобов'язаннями окрім тих, які здійснюються з постачальниками та розрахунків за виданими векселями.

Тут ведеться облік виключно щодо індивідуального страхування та страхування майна, узагальнюється інформація пор розрахунки участиниками та засновниками підприємства за кожним окремим засновником та/або учасником, тощо.

Сама форма відомості затверджена Наказом Міністерства аграрної політики України від 04 червня 2009 року № 390, а відображаються у ній відомості про назву підприємства та його код ЄДРПОУ, а також, вказується період часу за який відомість було складено.

Облік здійснюється за окремими рахунками номер яких також поставляються у формі відомості 3 Г с.-г.

Так, до відомості вносяться дані про номер здійснюваного запису, дату і номер розрахункового документа та найменування кредитора, розраховується та вказується сальдо станом на початок звітного місяця (вказується дата виникнення заборгованості, дебет та кредит), а також заповнюється колонка «в дебет рахунка з кредиту рахунка» з відображенням відомостей по рахунках 30, 31, 33 та 36 і колонка «з кредиту рахунка в дебет рахунків» і розраховується сальдо станом на кінець відповідного звітного місяця.

Аналогічні відомості відображаються і щодо окремо взятих дебіторів.

Зазначимо, що ведеться відомість сільськогосподарськими підприємствами, які здійснюють ведення бухгалтерського обліку з застосуванням журнально-ордерної системи.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію