Ухвала Окружного адміністративного суду міста Києва від 06.08.2013 у справі № 826/6517/13-а

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА

У Х В А Л А

про закриття провадження у справі

06 серпня 2013 рокe м. Київ № 826/6517/13-а

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва

Васильченко І.П.,

розглянувши в порядку письмового провадження адміністративну справу

за позовом Державної податкової інспекції у Солом'янському районі міста Києва

до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1

про стягнення заборгованості,

ВСТАНОВИВ:

Позивач звернувся до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 про стягнення податкової заборгованості в сумі 3544,83 грн.

В ході судового розгляду з'ясувалось, що відповідач - ОСОБА_1 померла ІНФОРМАЦІЯ_1 року.

Розгляд справи неодноразово відкладався за клопотанням представника позивача для з'ясування питання щодо наявності правонаступників. Крім того, провадження у справі зупинялось на час, який представник позивача просив для встановлення правонаступників.

В судовому засіданні 05.08.2013 року представник позивача зазначив, що правонаступників не встановлено. Оскільки в судове засідання прибули не всі особи, які беруть участь у справі, суд, в порядку ч. 6 ст. 128 Кодексу адміністративного судочинства України, ухвалив розглядати справу в порядку письмового провадження.

Як вбачається з листа Відділу реєстрації смерті у м. Києві Міністерства юстиції України від 21.06.2013 року, копія якого наявна в матеріалах справи, відділ реєстрації смерті у м. Києві провів реєстрацію смерті громадянки ОСОБА_1, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 року, про що складений актовий запис про смерть № 5525 від 27.03.2013 року.

Станом на 05.08.2013 року позивачем не надано відомостей щодо наявності правонаступників відповідача. Крім того, суд звертає увагу, що провадження у справі зупинялось для надання позивачу часу встановити правонаступників відповідача. Суд зупиняв провадження на час, який представник позивача вважав достатнім для встановлення зазначених вище обставин. Після поновлення провадження у справі, позивач не повідомив суд про наявність правонаступників відповідача, не подано до суду заяви про заміну сторони у справі. В судовому засіданні 05.08.2013 року представник позивача наполягав на задоволенні адміністративного позову та просив стягнути заборгованість з померлої ОСОБА_1

Пунктом 5 частини 1 статті 157 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що суд закриває провадження у справі в разі смерті або оголошення в установленому порядку померлою особи, яка була стороною у справі, якщо спірні правовідносини не допускають правонаступництва.

Враховуючи вищевикладене, суд доходить висновку, що провадження у справі підлягає закриттю.

Керуючись ст. ст. 157, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

Закрити провадження у справі № 826/6517/13-а.

Ухвала може бути оскаржена в порядку та у строки, встановлені ст. ст. 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя І.П. Васильченко

comments powered by HyperComments
close icon
Інформація про документ

Дата ухвалення
05.08.2013
ПІБ судді:
Васильченко І.П.
Реєстраційний № рішення
826/6517/13-а
Інстанція
Перша
Резолютивна частина
Суд першої інстанції закрив провадження у справі. 
Подальше оскарження
Суд апеляційної інстанції залишив апеляційну скаргу контролюючого органу без задоволення, а ухвалу суду першої інстанції - без змін. Суд касаційної інстанції відхилив касаційну скаргу контролюючого органу, а ухвали судів першої інстанції та апеляційної інстанції залишив без змін.    
Замовити персональну презентацію