Справа Руїс Торіха проти Іспанії

НЕОФІЦІЙНИЙ ПЕРЕКЛАД

 

Європейський суд з прав людини

Суд (палата)

Справа «Руїс Торіха проти Іспанії»

Заява № 18390/91

Рішення

Страсбург

9 грудня 1994 року

В справі «Руїс Торіха проти Іспанії» [*],

Європейський суд з прав людини, засідаючи палатою відповідно до статті 43 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод («Конвенція») і відповідних положень Регламенту Суду А [*]*, до складу якої увійшли наступі судді:

Пан Р. Рюссдаль (R. Ryssdal), Голова,

Пан Р. Бернхардт (R. Bernhardt),

Пан Ф. Ґьольчюклю (F. Gölcüklü),

Пан Р. Макдональд (R. Macdonald),

Пан К. РУССО (C. Russo),

Пан С.К. МАРТЕНС (S.K. Martens),

Пан Х.М. Моренілья (J.M. Morenilla),

Пан Ф. Бігі (F. Bigi),

Пан M.A. Лопес Роча (M.A. Lopes Rocha),

а також пан Х. Петцольд (H. Petzold), виконуючий обов'язки Секретаря,

Після обговорення в нарадчій кімнаті 24 червня та 23 листопада 1994 року,

Виносить наступне рішення, яке було прийняте в останню вказану дату:

Процедура

1. Справа була передана до Суду Європейською комісією з прав людини («Комісія») 9 вересня 1993 року протягом тримісячного терміну, передбаченого п. 1 статті 32 і статтею 47 Конвенції. Вона була порушена за заявою (№ 18390/91) проти Королівства Іспанії, поданою до Комісії відповідно до статті 25 громадянином Іспанії, паном Еусебіо Руїсом Торіхою 15 березня 1991 року.

У своєму запиті Комісія посилалась на статті 44 і 48 та на декларацію, в якій Іспанія визнала обов'язкову юрисдикцію Суду (стаття 46). Метою подання запиту було отримання рішення щодо того, чи представляє розголошення обставин справи порушення державою-відповідачем своїх зобов'язань за п. 1 статті 6  Конвенції.

2. У відповідь на запит, поданий відповідно до п. 3(d) правила 33 Регламенту Суду, компанія-заявник заявила, що її інтереси в суді представлятиме призначений нею адвокат (правило 30). Голова Суду дозволив адвокату використовувати іспанську мову (п. 3 правила 27).

3. До складу Палати входить суддя, який діє на основі прав за посадою, пан Х. М. Моренілья, обраний суддя іспанської національності (стаття 43 Конвенції) та пан Р. Рюсдаль, голова Суду (п. 3(b) правила 21). 24 вересня 1993 року в присутності Секретаря, Голова за жеребом визначив імена інших семи членів, а саме пана Р. Бернхардта, пана Ф. Ґьольчюклю, пана Р. Макдональда, пана С. Руссо, пана С. К. Мартенса, пана Ф. Бігі і пана M. A. Лопеса Роча (стаття 43 (кінець) Конвенції та п. 4 статті 21).

4. 13 січня 1994 року Голова Суду вирішив, що в інтересах належного відправлення правосуддя, ця справа, а також справа «Іро Балані проти Іспанії» (№ 46/1993/441/520) має розглядатися однією Палатою (пункт 6 правила 21).

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
comments powered by HyperComments
close icon
Інформація про документ

Дата ухвалення
09.12.1994
Реєстраційний № рішення
18390/91
Замовити персональну презентацію