Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Справа Металко проти Угорщини
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
...

НЕОФІЦІЙНИЙ ПЕРЕКЛАД

 

СПРАВА METALCO ПРОТИ УГОРЩИНИ

5. Уряд здійснив запит на перегляд  рішення від 1 лютого 2011 року, яке він не мав наміру виконувати у зв'язку з тим, що заявника було  ліквідовано ще до прийняття рішення.

6. Було заявлено, зокрема, що 10 жовтня 2008 року умови договору про відступлення права вимоги були виконані, будь-які вимоги, що випливають із представленої заяви, були відступлені керівникові заявника, а саме особисто панові Добошу; крім того, 14 жовтня 2008 року проти заявника було подано клопотання щодо ліквідації. Однак останній не поінформував Суд про ці факти. 16 жовтня 2009 року проти заявника було розпочато процедуру ліквідації . Починаючи з цього моменту, керівник заявника, пан Добош, вже не мав права представляти інтереси компанії, на що був вповноважений лише ліквідатор.  Пан Добош уперше визнав діючу ліквідацію у листі до Суду від 14 листопада 2010 року. Лише тоді він вказав, що через майбутню ліквідацію заявника, він продовжуватиме участь у судовій процедурі в якості законного правонаступника відповідно до договору про відступлення права вимоги від 10 жовтня 2008 року. 2 грудня 2010 року процедуру ліквідації було завершено та заявника було виключено із офіційного реєстру компаній.

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 500 7772

Увійти
Зареєструватися
Інформація про документ
Дата ухвалення
01.02.2011
ПІБ судді:
F. Tulkens
Реєстраційний № рішення
34976/05
Резолютивна частина
Суд відхилив запит уряду на перегляд рішення.
Подальше оскарження
Рішення Європейського суду з прав людини не оскаржується.