Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Справа Гасус Досьєр унд Фордертехнік проти Нідерландів
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
...

НЕОФІЦІЙНИЙ ПЕРЕКЛАД

 

Стосовно фактів

ДЕТАЛЬНІ ОБСТАВИНИ СПРАВИ

6. Гасус Досьєр унд Фордертехнік ГмбХ (Gasus Dosier- und Fördertechnik GmbH) (далі – "Гасус") – компанія-заявник, за формою утворення та власності, відповідно до німецького законодавства, є товариством з обмеженою відповідальністю, юридична адреса -  місто Вюрцбург, Німеччина.

А. Обставини справи

7. 17 червня 1980 року представник Гасус у Нідерландах отримав від нідерландської компанії Атлас Юніор Бетон Б. В. (Atlas Junior Beton B.V.) (далі - "Атлас"), зареєстрованої у місті Лейдердорп замовлення на придбання бетонозмішувача та допоміжного обладнання. 18 червня 1980 року компанія Гасус підтвердила отримання замовлення у письмовій формі. До листа – підтвердження додавалась інформація щодо основних умов продажу, в яких містилися наступні параграфи:

«Ми зберігаємо за собою право власності на доставлені товари, доки усі грошові зобов'язання, як теперішні, так і майбутні, включаючи додаткові вимоги, що виникають в ході ведення бізнес-відносин (господарської діяльності?) із замовником, не будуть виконані повністю».

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Якщо Ви вже є підписником нашої платформи, то для перегляду матеріалу Вам потрібно авторизуватись. Ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку Ви можете за посиланням або за телефоном.

(044) 334 6107

Інформація про документ
Дата ухвалення
17.06.1980
ПІБ судді:
R. Ryssdal
Реєстраційний № рішення
15375/89
Резолютивна частина
Суд постановив, що не було порушення статті 1 Протоколу 1 до Конвенції.
Подальше оскарження
Рішення Європейського суду з прав людини не оскаржується.