Справа «Буффало СРЛ» у процесі ліквідації проти Італії

НЕОФІЦІЙНИЙ ПЕРЕКЛАД

 

ПЕРША СЕКЦІЯ

СПРАВА «БУФФАЛО СРЛ» У ПРОЦЕСІ ЛІКВІДАЦІЇ ПРОТИ ІТАЛІЇ

(Заява № 38746/97)

РІШЕННЯ СУДУ

(Справедлива компенсація)

СТРАСБУРГ

22 липня 2004 року

ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ

15/12/2004

Це рішення стане остаточним за обставин, які викладено у § 2 статті 44 Конвенції. Рішення може підлягати редакційним виправленням.

У справі «Буффало Срл (Buffalo Srl) у процесі ліквідації проти Італії» Європейський суд з прав людини (перша секція), засідаючи палатою, до складу якої увійшли судді:

пан С. Л. РОЗАКІС (C.L. ROZAKIS), голова

пан П. ЛОРЕНЦЕН (P. LORENZEN),

пан Г. БОНЕЛЛО (G. BONELLO),

пані Ф. ТЮЛКЕНС (F. TULKENS),

пані С. БОТУЧАРОВА (S. BOTOUCHAROVA),

пан А. КОВЛЕР, судді,

пан Р. БАРАТТА, спеціальний суддя,

та пан С. КЕСАДА, заступник Секретаря секції,

Після обговорення у нарадчій кімнаті 1 липня 2004 року

Виносить таке рішення, що було прийняте того дня:

ПРОЦЕДУРА

1. Справу порушено за заявою (№ 38746/97), поданою проти Італійської Республіки компанією Буффало Срл (Buffalo Srl) у процесі ліквідації (далі – заявниця), що у той час мала представництво в цій державі, в Європейську комісію з прав людини (далі – Комісія) 24 червня 1997 року відповідно зі Статтею 25 (що була чинна на час виникнення правовідносин) Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі – Конвенція).

2. Заяву передано до Суду 1 листопада 1998 року, дата набуття чинності Протоколу № 11 до Конвенції (§ 2 статті 5 вищезазначеного Протоколу).

3. У Суді заявницю представляє адвокат, пан Фабріціо Коломбо (Fabrizio Colombo), який практикує у Мілані. Уряд Італії (далі – Уряд) представляють уповноважені пан Іво Марія Брагуглія (Ivo Maria Braguglia) і пан Франческо Крісафуллі (Francesco Crisafulli).

4. Станом на 1 листопада 2001 року Суд змінив склад своїх секцій (§ 1 Правила 25 Регламенту). Справу було передано в першу секцію (§ 1 статті 52).

5. Рішенням від 3 липня 2003 року (далі – основне рішення) Суд постановив, що заявниця була жертвою надмірних затримок у відшкодуванні сум податкового вирахування податковим органом і що було допущене порушення статті 1 Протоколу № 1 (Буффало Срл (Buffalo Srl) у процесі ліквідації проти Італії, № 38746/97, §§ 39-40, і пункт 2 резолютивної частини).

6. Спираючись на положення статті 41 Конвенції, заявниця вимагала присудження їй 5 203 337 євро в якості компенсації матеріальних збитків. Заявниця також зверталась до Суду стосовно відшкодування моральної шкоди.

7. Питання про застосування положень статті 41 Конвенції не було вирішене, Суд зупинив провадження у справі і запропонував Уряду та заявниці протягом трьох місяців у письмовій формі надати свої зауваження з цього питання і, зокрема, повідомити Суд стосовно будь-якої згоди, якої вони зможуть дійти (там же, § 51 і пункт 4 резолютивної частини).

8. По закінченню терміну сторони не дійшли згоди. Заявниця та Уряд надали свої зауваження.

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
comments powered by HyperComments
close icon
Інформація про документ

Дата ухвалення
15.12.2004
ПІБ судді:
C.L. Rozakis
Реєстраційний № рішення
38746/97
Резолютивна частина
Суд постановив, що заявниця була жертвою надмірних затримок у відшкодуванні сум податкового вирахування податковим органом і що було допущене порушення статті 1 Протоколу № 1
Подальше оскарження
 Рішення Європейського суду з прав людини не оскаржується.
Замовити персональну презентацію