Податкова судова практика

 Фабула справи  Платник податків звернувся до суду про скасування податкових-повідомлень рішень, винесених контролюючим органом на підставі висновку про завищення заявленої суми бюджетного відшкодування на рахунок платника у банку, внаслідок ненадання платником належних доказів на підтвердження правомірності декларування ним суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість. Рішення суду першої інстанції про часткове задоволення позову залишено без змін апеляційним судом. Платник податків звернувся до суду касаційної інстанції.

 Правова позиція 

визначення суми бюджетного відшкодування залежить від правильності визначення платником податку сум податкових зобов'язань та податкового кредиту з податку на додану вартість;

зменшення суми бюджетного відшкодування та, відповідно, збільшення суми грошових зобов'язань за штрафними санкціями є правомірним у тому випадку, якщо платник податків не надасть належних доказів на підтвердження правомірності декларування ним суми бюджетного відшкодування податку на додану вартість.

не задоволено
close icon
Інформація про документ
Замовити персональну презентацію