Постанова Токмацького районного суду Запорізької області від 23.06.2014 у справі № 328/1902/14-п
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

23 червня 2014 р. м. Токмак

23.06.2014 Справа №328/1902/1

Суддя Токмацького районного суду Запорізької області Гавілей М.М.,

розглянувши матеріали, які надійшли з ВДАІ по обслуговуванню Токмацького району та м. Токмак в Запорізькій області

про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що мешкає: АДРЕСА_1, працює сторожем ПП ОСОБА_2,

за ч. 1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

21 травня 2014 р., о 06-15 год., ОСОБА_1 в м. Токмак по вул. Воровського керував автомобілем ВАЗ-2106 д/н НОМЕР_1, з явними ознаками алкогольного сп'яніння, від проходження медичного огляду на стан сп'яніння в присутності двох свідків, чим порушив п.п 2.5 ПДР.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину визнав повністю та просив суд застосувати до нього положення ст. 21 КУпАП, тобто направити адміністративний матеріал на розгляд трудового колектива.

ПП ОСОБА_2 звернувся до суду з клопотанням про звільнення ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів на розгляд трудового колективу.

Стаття 21 КУпАП передбачає можливість звільнення особи від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів на розгляд трудового колективу. Це питання вирішується судом з урахуванням характеру вчиненого правопорушення і особи правопорушника та є правом суду. При цьому суд враховує, що відповідно до статті 252-1 Кодексу законів про працю України, трудовий колектив підприємства утворюють усі громадяни, які своєю працею беруть участь у його діяльності на основі трудового договору (контракту, угоди), а також інших форм, що регулюють трудові відносини працівника з підприємством. В данному випадку для застосування положень статті 21 КУпАП до правопорушника трудовим колективом ПП ОСОБА_2 до суду подано клопотання про звільнення від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів на розгляд трудового колективу та протокол загальних зборів трудового колективу, що містить рішення про звернення до суду з клопотанням про звільненням правопорушника від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів на розгляд трудового колективу ПП ОСОБА_2

Згідно ст.284 ч.2 КУпАП постанова про закриття справи виноситься при передачі матеріалів на розгляд громадської організації чи трудового колективу.

Враховуючи характер вчиненого ОСОБА_1 правопорушення, ступінь його вини, те, що правопорушник у вчиненому щиро розкаявся, який виключно з позитивної сторони характеризується по місцю роботи і проживання, є пенсіонером, має статус дитини війни, вперше притягується до адміністративної відповідальності, приймаючи до уваги клопотання трудового колективу ПП ОСОБА_2 про передачу матеріалів щодо нього на розгляд трудового колективу, суд вважає за можливе, в порядку ст.21 КУпАП, клопотання задовольнити та провадження у справі закрити.

Керуючись ст.ст. 21, 221, 284 КУпАП,

П О С Т А Н О В И В:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, від адміністративної відповідальності за вчинення правопорушення, передбаченного ч.1 ст.130 КУпАП - звільнити.

Матеріали відносно ОСОБА_1 направити до трудового колективу ПП ОСОБА_2 для застосування до нього заходів громадського впливу.

Провадження по справі закрити.

Постанова може бути оскаржена або на неї може бути внесено подання прокурора протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя/підпис/ з оригіналом згідно

Суддя Токмацького районного суду

Запорізької області М.М. Гавілей

коп.виг.пом.суд. Дубінін В.С.

comments powered by HyperComments
close icon
Інформація про документ

Дата ухвалення
23.06.2014
ПІБ судді:
Гавілей М.М
Реєстраційний № рішення
328/1902/14-п
Інстанція
Перша
Резолютивна частина
Особа була звільненна від адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення.
Подальше оскарження
Рішення суду в подальшому не оскаржувалося.
Замовити персональну презентацію