Постанова Чернівецького районного суду Вінницької області від 28.07.2014 у справі № 150/650/14-п
Державний герб України

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

28 липня 2014 року с. Мазурівка

Справа №150/650/14-п

Провадження по справі №3/150/257/14

Суддя Чернівецького районного суду Вінницької області Суперсон С.П.,

розглянувши матеріали що надійшли з ВДАІ Чернівецького РВ УМВС України у Вінницькій області

про притягнення до адміністративної відповідальності громадянина

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що проживає в АДРЕСА_1, працюючого в Лозівській СЗШ І-ІІІ,

за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, -

ВСТАНОВИВ:

7 липня 2014 року о 23 годині 52 хвилини, ОСОБА_1 керував автомобілем Dacia Logan, державний номерний знак НОМЕР_1 з явними ознаками алкогольного сп'яніння, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння відмовився в присутності свідків, чим порушив пункти 2.5 Правил дорожнього руху, відповідальність за що встановлена ч.1 ст.130 КУпАП.

Відповідно до вимог ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Відповідно п. 2.5. Правил дорожнього руху України, водій повинен на вимогу працівника міліції пройти в установленому порядку медичний огляд для визначення стану алкогольного сп'яніння, впливу наркотичних чи токсичних речовин..

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину та факт порушення визнав повністю та щиро розкаявся.

Вивчивши матеріали адміністративної справи, суд дійшов висновку, що вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП, в повному обсязі підтверджується зібраними по справі доказами в їх сукупності та співставленні, зокрема показами самого правопорушника та протоколом про адміністративне правопорушення серії АВ2 №989645 від 07.07.2014 року.

До суду надійшло клопотання трудового колективу Лозівської СЗШ І-ІІІ про взяття на поруки ОСОБА_1

ОСОБА_1 в суді проти передачі на поруки не заперечував та просив задовольнити клопотання.

Згідно ст..21 КУпАП особа, яка вчинила адміністративне правопорушення звільняється від адміністративної відповідальності з передачею матеріалів на розгляд громадської організації або трудового колективу, якщо з врахуванням характеру вчиненого правопорушення і особи правопорушника до нього доцільно застосувати захід громадського впливу.

Згідно ст.284 ч.2 КУпАП постанова про закриття справи виноситься при передачі матеріалів на розгляд громадської організації чи трудового колективу.

Враховуючи характер вчиненого ОСОБА_1 правопорушення, ступінь його вини те, що правопорушник у вчиненому щиро розкаявся, який виключно з позитивної сторони характеризується по місцю роботи і проживання, вперше притягується до адміністративної відповідальності, приймаючи до уваги клопотання трудового колективу Лозівської СЗШ-І-ІІІ про передачу матеріалів щодо на розгляд трудового колективу, суд вважає за можливе, в порядку ст.21 КУпАП, клопотання задовольнити та провадження у справі закрити.

Керуючись ст.ст. 21, 130 ч.1, 221, 251-252, 283-284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, судя, -

ПОСТАНОВИВ :

Закрити провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ст.130 ч.1 КУпАП .

Адміністративні матеріали передати на розгляд трудового колективу Лозівської СЗШ-І-ІІІ для застосування заходів громадського впливу.

Трудовому колективу Лозівської СЗШ-І-ІІІ необхідно не пізніш як у десятиденний строк з дня одержання матеріалів повідомити суд про застосовані до ОСОБА_1 заходи громадського впливу.

Постанова суду у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено подання прокурора протягом 10 днів з дня винесення постанови, через Чернівецький районний суд Вінницької області.

СУДДЯ СУПЕРСОН С.П.

comments powered by HyperComments
close icon
Інформація про документ

Дата ухвалення
28.07.2014
ПІБ судді:
Суперсон С.П.
Реєстраційний № рішення
150/650/14-п
Інстанція
Перша
Резолютивна частина
Особа була звільненна від адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення.
Подальше оскарження
Рішення суду в подальшому не оскаржувалося.
Замовити персональну презентацію