Податкова судова практика

 Фабула справи  Платник податків звернувся до суду з позовом про скасування податкових повідомлень-рішень, винесених на підставі висновків контролюючого органу щодо невиконання платником обов’язку з реєстрації платником ПДВ та обов’язку щодо сплати ПДВ. Суд першої інстанції відмовив у задоволенні позову. Суд апеляційної інстанції у частині скасував оскаржувані податкові повідомлення-рішення.

 Правова позиція 

Обрахування граничного обсягу оподатковуваних операцій з досягненням якого пов'язується обов'язок зареєструватись платником податку на додану вартість та з його сплати, здійснюється після переходу на загальну систему оподаткування.

не задоволено

 Фабула справи  Платник податків звернувся до суду з проханням про визнання протиправним дій податкового керуючого  щодо складання акту опису майна платника, в якому описано майно, що не може бути використане як джерело погашення податкового боргу, оскільки не належить боржнику на праві власності. Рішенням першої та апеляційної інстанції задоволено вимоги платника.

 Правова позиція 

Наявність майна у господарському віданні або оперативному управлінні комунальних підприємств не позбавляє контролюючого органу права на вжиття заходів щодо погашення податкового боргу платника податків.

задоволено частково
close icon
Інформація про документ
Замовити персональну презентацію