Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Податкова судова практика
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз

Податковим органом було проведено зустрічні звірки та перевірку платника податку. В подальшому платник звернувся до суду з позовом про визнання неправомірними дій податкового органу по проведенню зустрічних звірок та камеральної перевірки, зобов'язання відновити в інформаційній системі «Податковий блок» показники податкової звітності, зазначені платником. Постановою суду першої інстанції, що була залишена без змін ухвалою суду апеляційної інстанції, позов було задоволено частково. Не погоджуючись з рішеннями судів попередніх інстанцій, відповідач звернувся до Вищого адміністративного суду України з касаційною скаргою.

Податковим органом було прийнято рішення провести зустрічну звірку платника податку, який в подальшому звернувся до суду з позовом про визнання неправомірною дії податкового органу по проведенню зустрічної звірки, зобов'язання відновити в інформаційній системі «Податковий блок» показники податкової звітності, зазначені платником. Постановою суду першої інстанції, що була залишена без змін ухвалою суду апеляційної інстанції, позов було задоволено. Не погоджуючись з рішеннями судів попередніх інстанцій, податковий орган звернувся із скаргою до суду касаційної інстанції.

Платником податку було подано податкову декларацію з податку на додану вартість, в якій було відображено суми недоплати за попередній період. Крім того, платником було подано уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок, яким визначено суму грошового зобов'язання по податку на додану вартість, а також самостійно нараховано суму штрафу у зв'язку з виправленням помилки. На підставі даних інформаційної системи податкових органів було сформовано податкову вимогу про наявність у платника суми податкового боргу за узгодженими грошовими зобов'язаннями по податку на додану вартість. Не погодившись з висновками податкового органу, платник звернувся до суду. Постановою суду першої інстанції, залишеною без змін ухвалою суду апеляційної інстанції, позов задоволено. Не погодившись з рішеннями судів, податковий орган подав касаційну скаргу.

Митним органом було прийнято рішення про коригування митної вартості товару, заявленого декларантом. Не погодившись з рішенням митного органу, декларант вирішив сплатити митні платежі, згідно з визначеною ним митною вартістю товарів, для того, аби митним органом було випущено заявлені ним товари у вільний обіг. Оскільки сума митних платежів, що підлягали сплаті, не перевищувала суму, еквівалентну 1000 євро, фінансова гарантія як забезпечення сплати митних платежів (на суму різниці між сумою митних платежів, обчисленою згідно з митною вартістю товарів, визначеною декларантом або уповноваженою ним особою, та сумою митних платежів, обчисленою згідно з митною вартістю товарів, визначеною органом доходів і зборів) декларантом не надавалася. Зі спливом 90-денного строку з дня випуску товарів у вільний обіг розрахована різниця (між сумою обчислених декларантом та нарахованих митним органом митних платежів) декларантом сплачена не була. З огляду на це, митний орган дійшов висновку про порушення декларантом виконання своїх зобов’язань, у зв’язку із випуском товарів у вільний обіг, у відповідності до положень статті 55 МК України. Декларант заперечував необхідність сплати різниці у сумі митних платежів протягом 90 днів, оскільки даний строк, на його думку, є строком дії фінансової гарантії. Однак, як наполягав декларант, фінансова гарантія ним не надавалась. За захистом своїх прав декларант звернувся до суду. Постановою суду першої інстанції, залишеною без змін ухвалою суду апеляційної інстанції, у задоволенні позову відмовлено. Декларант подав касаційну скаргу.

Інформація про документ
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити