Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Податкова судова практика
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз

Платник звернувся до адміністративного суду з вимогою про скасування податкового повідомлення-рішення, яким платнику нараховано податкове зобов’язання з транспортного податку з фізичних осіб , обгрунтовуючи свою позицію неправомірністю сплати транспортного податку в 2015 році та порушення при цьому принципу зворотньої дії закону в часі. Платник також вказує на те, що автомобіль, який є об’єктом оподаткування викрадено.

Особа звернулась до суду з вимогою скасувати ППР, яким визначено податкові зобов’язання з земельного податку з фізичних осіб. На обґрунтування позову зазначила, що рішення прийнято тільки на підставі того, що позивач є власницею приміщення в багатоквартирному житловому будинку. Проте, як вона зазначила, у власність, в постійне користування чи в оренду жодна земельна ділянка їй не передавалася. Окружний адміністративний суд постановою, залишеною без змін ухвалою апеляційного адміністративного суду, позов задовольнив. Вищий адміністративний суд України відмовив у відкритті касаційного провадження.

Підприємство звернулося до суду з позовом, у якому просило скасувати ППР, яким на нього накладено штрафні санкції за порушення граничного строку сплати грошового зобов’язання з податку на додану вартість.

Інформація про документ
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити