Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Розширений пошук
Тарифна політика
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Календар бухгалтера
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
Всі події цього місяця
20-09-2018
Який бюджет матиме ПДФО від доходу наданого в оренду рухомого чи нерухомого майна?
Головне управління ДФС у Тернопільській області повідомляє, що стаття 168 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) регулює порядок нарахування, утримання та сплати (перерахування) податку на доходи фізичних осіб.  Згідно з п. 168.4 податок, утриманий з доходів резидентів (нерезидентів),

20-09-2018
Джерела інформації для встановлення відповідності умов КО принципу «витягнутої руки», - ДФС інформує
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області звертає увагу, що джерела інформації, які використовуються для встановлення відповідності умов контрольованої операції принципу «витягнутої руки», визначені пп. 39.5.3 п. 39.5 ст. 39 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №

20-09-2018
Які строки зберігання товарів та транспорту комерційного призначення на складах контролюючих органів?
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що згідно з частини 1 ст. 240 Митного кодексу України від 13 березня 2012 року № 4495-VI зі змінами та доповненнями (далі – МКУ) товари, транспортні засоби комерційного призначення, зазначені у пунктах 1 – 3 і 5 частини 1 та у

20-09-2018
Відрядження до країни з візовим режимом: що з оподаткуванням ПДФО?
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що оподаткування доходів фізичних осіб регламентується Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), згідно з пп. 165.1.11 п. 165.1 ст. 165 якого до загального місячного (річног

20-09-2018
Уряд збільшує фінансування місцевих бюджетів
Уряд прийняв Постанову, яка вносить зміни до Порядку зарахування частини акцизного податку з виробленого в Україні та ввезеного на митну територію України пального до загального фонду бюджетів місцевого самоврядування у 2018 році. У відомстві заявляють, що для належного фінансування місцевих б

20-09-2018
Кошти або майно внесено до статутного фонду: як заповнюється податковий розрахунок за ф. 1ДФ?
ГУ ДФС у Тернопільській області інформує, що відповідно до п. п. «б» п. 176.2 ст. 176 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий роз

20-09-2018
Чи треба "спрощенцю" 2-ї групи сплачувати єдиний внесок за працівника-пенсіонера?
ГУ ДФС у Тернопільській області нагадує, що сплата єдиного внеску регулюється Законом України від 8 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон №2464).  Абзацом третім пункту 1 частини п

20-09-2018
Особливості подання юрособою заяви для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування, - ДФС інформує
ГУ ДФС у Запорізькій області інформує, що Податковим кодексом (п. 298.1 ст. 298) визначено, що для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу заяву. Заява подається за вибором платника податків, якщо інше не передбачено ПКУ, в о

20-09-2018
З якої дати вважатиметься платником ПДВ підприємство при добровільній реєстрації?
ГУ ДФС у Запорізькій області нагадує, що у разі добровільної реєстрації особи як платника ПДВ реєстраційна заява за формою 1-ПДВ подається не пізніше ніж за 20 календарних днів до початку податкового періоду, з якого такі особи вважатимуться платниками податку та матимуть право на податковий кредит

20-09-2018
Дохід у вигляді призу в негрошовій формі: що з оподаткуванням ПДФО?
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області нагадує, що згідно з пп. 164.2.8 п. 164.2 ст. 164 розділу IV Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податк

20-09-2018
Здача готівкової виручки до банку: алгоритм оформлення від ДФС
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області інформує, що відповідно до п. 29 Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 29 грудня 2017 року № 148 із змінами та доповненнями, видача готівки з каси д

20-09-2018
Консультації оподатковуються ПДВ на загальних підставах незалежно від того, ким надаються, - ДФС
Головне управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє, що згідно з пп. «б» п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року  № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку з постачання

20-09-2018
Надання субсидій та бюджетних трансфертів: чи виникає ПДВ?
ДФС України в індивідуальній податковій консультації від 11.09.2018 № 3975/99-99-15-03-02-15/ІПК зазначила, що операції з надання підприємству субсидій та бюджетних трансфертів, які не є компенсацією вартості товарів або послуг, не підлягають оподаткуванню ПДВ, оскільки у такому випадку відсутній об

20-09-2018
ОЕСР опублікувала додаткові рекомендації щодо звітування у розрізі країн ( Крок 13 Плану BEPS)
Програма розширеного співробітництва щодо Плану дій  BEPS в рамках ОЕСР опублікувала додаткові рекомендації  стосовно звітування у розрізі країн. Додаткові пояснювальні рекомендації спрямовані на забезпечення визначеності для податкових органів та транснаціональних корпорацій в імлементац

19-09-2018
Чи мають право іноземці бути власниками ділянок на підставі безоплатної передачі із земель держ- і ком- власності?
Головне управління ДФС у Київській області звертає увагу, що відповідно до п.281.1 ст.281 ПКУ від сплати земельного податку звільняються інваліди першої і другої групи, фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років, пенсіонери (за віком), ветерани війни та особи, на яких поширю

19-09-2018
Подання таблиці даних платника податку у разі здійснення нових видів діяльності, - ДФС інформує
Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що пунктом 29 Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.02.2018, передбачено, що платник податку має право подати д

19-09-2018
Платники ЄП 1-3 груп зобов’язані зберігати первинні документи, на підставі яких заповнювалися дані КОД або КДВ, - ДФС
Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, ре

19-09-2018
Послуги з куріння кальяну та акцизний податок, - ДФС інформує
ГУ ДФС у Херсонській області нагадує, що відповідно Податкового кодексу України (далі - ПКУ) платниками акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів є суб’єкти роздрібної торгівлі, які реалізують безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційн

19-09-2018
Продаж вживаних технічно-складних побутових товарів: чи буде звільнено "спрощенця" від застосування РРО?
ГУ ДФС у Тернопільській області нагадує, що відповідно до п. 296.10 ст. 296 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) реєстратори розрахункових операцій (далі – РРО) не застосовуються, зокрема, платниками єдиного податку другої – четвертої груп (фізичні особи – підприємці

19-09-2018
Стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу, - ДФС інформує
Головне управління ДФС у Тернопільській області нагадує, що відповідно до ст. 95 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебува

показати ще новини
04.09.16
Событие в календаре
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam egestas nisi orci, ut viverra leo aliquet et. Duis ac sem eu sem tincidunt sollicitudin vitae vitae risus.
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Вхід/Реєстрація
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Для того, щоб побачити більше інформації, Вам слід зареєструватись або авторизуватись на нашій платформі, і замовити безкоштовний тестовий період.
Вхід/Реєстрація