Чи все так однозначно щодо РРО та інтернет - торгівлі як про це пише ДФС ?

04 Вересня 2017 262 Перегляди Наталія

Розміри тексту:

Аа Аа

Питання застосування реєстраторів розрахункових операцій ось уже більше двох десятків років «бентежать» суб’єктів господарювання, що здійснюють свою діяльність в сфері торгівлі та послуг.

Основним нормативним актом, що регулює дану сферу відносин є Закон України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» від 06.07.1995 р. № 265/95-ВР (далі  - Закон про РРО).

За довгі роки практичного застосування вказаного Закону більшість його норм, зокрема щодо застосування РРО при роздрібній торгівлі в стаціонарних магазинах, стали більш-менш зрозумілими та звичними, чого не можна сказати про відносно нові норми Закону,  що стосуються застосування РРО при здійсненні торгівлі в мережі Інтернет.

Позиція контролюючих органів з цього  питання незмінно фіскальна – при інтернет-торгівлі ОБОВ’ЯЗКОВО необхідно застосовувати РРО!!!! Звичайно, мова іде про суб’єктів господарювання, що не належать до тих категорій, які мають право працювати без РРО (наприклад, фізичні особи-підприємці, які не здійснюють продаж технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту та обсяг доходу яких за поточний календарний рік не перевищив один мільйон гривень тощо).

Та чи завжди це так? Спробуємо проаналізувати. 

На жаль, матеріал, котрий Вас зацікавив, знаходиться
в обмеженому доступі і надається підписникам платформи.

Оформити підписку
comments powered by HyperComments