Зупинення видаткових операцій
Питання/Тема
Як співвідносяться між собою поняття в ПК України: «арешт коштів платника податків» та «зупинення видаткових операцій?»
...

...

Арешт коштів та зупинення видаткових операцій тісно пов'язані між собою. Для з'ясування співвідношення цих процесуальних дій звернемося до положень Закону України «Про банки та банківську діяльність» (далі – Закон) та норм Податкового кодексу України (далі – ПК України).

Відповідно до частини 2 статті 59 Закону зупинення видаткових операцій за рахунками юридичних або фізичних осіб здійснюється лише в разі накладення арешту в порядку, визначеному частиною 1 статті 59 цього Закону. Окрім того, відповідно до підпункту 20.1.32 пункту 20.1 статті 20 ПК України, податковий керуючий звертається до суду щодо зупинення видаткових операцій на рахунках платника податків шляхом накладення арешту.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію