Звіт про контрольовані операції
Редакції документа
Питання/Тема
Які відмінності між чинною та попередньою формами звіту про контрольовані операції (накази Мінфіну України від 18.01.2016 р. № 8 та від 11.11.2013 р. № 669)?
...

...

Нова форма звіту про контрольовані операції затверджена наказом Міністерства фінансів України від 18.01.2016 р. № 8. Наказ набрав чинності 04.03.2016 року.

Попередня форма Звіту про контрольовані операції та Порядок складання Звіту затверджені наказом Міндоходів України від 11.11.2013 року № 669.

Суттєвих відмінностей у новому звіті не передбачено, проте безперечним позитивом нової форми є приведення його форми у відповідність до норм чинного законодавства: адже операції між резидентами уже не визнаються контрольованими, зазнали змін підстави для визнання осіб пов'язаними, а операцій – контрольованими, а платники мають визначати за правилами статті 39 ПК України не «звичайну ціну», а ціну, яка відповідає принципу «витягнутої руки».

Як і в попередній формі, платник має відобразити усіх пов'язаних осіб, проте дещо змінено порядок відображення такої інформації. У разі опосередкованого володіння корпоративними правами зазначається інформація про усіх осіб, через яких здійснюється опосередковане володіння корпоративними правами.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
04.09.2015
Елемент податку:
 • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
 • Зв'язки документа
  ?Поставте своє запитання
  Популярні податкові теми
  Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
  Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
  Відправити
  Замовити персональну презентацію