Здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов'язань
Питання/Тема
Процедура здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов’язань
...

...

Подані розпорядниками бюджетних коштів та одержувачами бюджетних коштів платіжні доручення перевіряються органами Казначейства щодо наявності всіх необхідних реквізитів, відповідності підписів відповідальних посадових осіб і відбитка печатки установи зразкам. За правильність оформлення та достовірність інформації, наведеної у платіжному дорученні, відповідає розпорядник бюджетних коштів (одержувач бюджетних коштів).

В п. 11.6 Порядку казначейського обслуговування державного бюджету за витратами передбачено, що Платіжні доручення ( додаток 35 до цього Порядку) подаються до органів Казначейства в кількості примірників, необхідних для всіх учасників безготівкових розрахунків. Форма, обов'язкові реквізити, строк дії платіжних доручень та вимоги до заповнення розрахункових документів на паперових носіях визначено Інструкцією про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті, затвердженою постановою Правління Національного банку України від 21 січня 2004 року № 22, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 29 березня 2004 року за № 377/8976. Інші меморіальні документи (розрахункові документи) також повинні містити реквізити, визначені вказаною Інструкцією ( п. 11.9 Порядоку № 1407).

В свою чергу, якщо йдеться про витрачання коштів місцевого бюджету, то складається платіжне доручення відповідно до форми, закріпленої в додаток 26 до Порядку № 938.

У платіжному дорученні повинні бути заповнені всі реквізити, передбачені його формою. Реквізит "Призначення платежу" платіжного доручення заповнюється з урахуванням вимог нормативно-правових актів та повинен містити повну інформацію про платіж та документи, на підставі яких здійснюється перерахування коштів отримувачу ( п. 11.6 Порядку № 1407).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію