Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Зарахування податків та зборів сплачених за межами України
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які умови зарахування податків, сплачених в іноземній державі?
...

...

Зарахування податків та зборів, які були фактично сплачені в іноземній державі, здійснюється за статтею 13, підпунктом 141.4.9, підпунктом 170.11.2 ПК України, а також за угодами про уникнення подвійного оподаткування. Причому, згідно з підпунктом 3.2 ПК України, якщо міжнародним договором, згода на обов'язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж ті, що передбачені цим Кодексом, застосовуються правила міжнародного договору.

NB! В конвенціях з Іспанією та Японією передбачено застосування національного законодавства для зарахування податків, сплачених в цих державах, тому будуть застосовуватися норми ПК України.

У двосторонніх угодах про уникнення подвійного оподаткування, підписаних і ратифікованих Україною, визначено, що в Україні застосовується метод кредиту для усунення подвійного оподаткування. Як правило, різновид методу – звичайний кредит, тобто зарахування у будь-якому випадку не повинні перевищувати ту частину податку з доходу, розраховану до надання вирахування стосовно доходу, який може обкладатись податком в цій іншій Державі.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити