Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Зарахування податків та зборів сплачених за межами України
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які податки, сплачені в іноземній державі, підлягають зараховуванню?
...

...

Оскільки в підпунктах 141.4.9, 170.11.2 ПК України зазначається, що зарахування податків відбувається тільки згідно з нормами міжнародних договорів, то саме конвенціями про уникнення подвійного оподаткування визначаються види податків, щодо яких можливе зарахування. Як правило, сфера дії кожної конвенції щодо податків визначається в статті 2, де окремо зазначається, що дія поширюється також на інші аналогічні податки, встановлені після набрання чинності конвенції. Норми ПК України діють в тій мірі, в якій вони не суперечать конвенції з конкретною державою.

NB! Деякими конвенціями передбачено усунення подвійного оподаткування щодо податків на майно, проте, як правило, відокремлено: окремо зараховується податок на майно, окремо – податок на доходи. При цьому податок на майно зараховується, якщо такий же за змістом податок сплачено щодо цього ж майна, тобто лише у випадках, коли фактично виникає подвійне оподаткування.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити