Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Зарахування податків та зборів сплачених за межами України
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які особливості зарахування резидентом податку на прибуток, сплаченого за кордоном з іноземних доходів?
...

...

Зарахування податку на прибуток регулюється конвенцією з державою, де отримано дохід або розташоване постійне представництво, а також статтею 13 та підпунктом 141.4.9 ПК України.

Як за конвенціями, так і за ПК України, зарахування податку відбувається за методом звичайного кредиту, тобто зараховується сума податку, сплаченого в іноземній державі, проте в сумі, що не перевищує податок, розрахований щодо такого об'єкта за українським законодавством у відповідному звітному періоді.

Умови для надання зарахування податку на прибуток не відрізняються від умов для надання зарахування щодо інших податків на доходи та майно. Зокрема, для отримання зарахування слід підтвердити факт сплати податків в іншій державі довідкою, виданою відповідним органом влади цієї держави, а також щоб таке зарахування було передбачене угодою про уникнення подвійного оподаткування з відповідною державою.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити