Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Запит контролюючого органу
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи може платник податків бути звільненим від обов'язку надавати відповідь на запит контролюючого органу?
...

...

Платник податків може бути звільнений від такого обов'язку, якщо запит:

  • не оформлений у письмовому вигляді;
  • не містить чітких підстав для його надсилання;
  • не містить визначеного переліку запитуваної інформації;
  • не містить чітко визначені документи, які необхідно подати для підтвердження інформації;
  • не підписаний керівником (заступником керівника) контролюючого органу;
  • не має печатки контролюючого органу;
  • не вручено належним чином.

Ще до однієї з підстав звільнення платника податків від обов'язку надавати відповідь є відсутність у платника запитуваних документів. Це стосується лише тих випадків, коли оригінали документів були вилучені правоохоронними чи іншими органами (пункт 85.9 статті 85 ПК України).

close icon
Інформація про документ
Актуально з:
18.06.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити