Заперечення на акт перевірки
Питання/Тема
До якого контролюючого органу потрібно подавати заперечення на акт перевірки, якщо така перевірка була проведена не за основним місцем обліку?
...

...

Відповідно до пункту 75.1 статті 75 ПК України контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.

Враховуючи положення ПК України податкові перевірки можуть проводитися не за основним місцем обліку платника податків, наприклад, фактична перевірка проводиться за місцем фактичного провадження господарської діяльності платником податків, також камеральна перевірка, яка проводиться в приміщені податкового органу.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію