Загальнодоступна інформація (інформація у публічному доступі)
Редакції документа
Питання/Тема
Яким чином особа може отримати загальнодоступну (публічну) інформацію, що знаходиться у володінні Державної фіскальної служби України як розпорядника інформації?
...

...

Механізм доступу до публічної інформації відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» реалізується за допомогою подання запиту на отримання такої інформації.

Відповідно до пунктів 1, 2 Розділу ІІ Порядку складання та подання запитів на отримання публічної інформації, що знаходиться у володінні органів Державної фіскальної служби України, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 10.03.2015 р. № 309, запитувач (тобто фізична, юридична особа, об'єднання громадян без статусу юридичної особи, крім суб'єктів владних повноважень при здійсненні ними своїх функцій) має право звернутися до органів Державної фіскальної служби України із запитом незалежно від того, стосується ця інформація його особисто чи ні, без пояснення причини подання запиту. Такий запит може бути індивідуальним або колективним, в усній чи письмовій формі, подаватися на вибір запитувача: особисто від запитувача або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, факсом, телефоном. У свою чергу, відповідь на запит надається також у спосіб, обраний запитувачем (поштою, факсом, електронною поштою).

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію