Забезпечення вимог кредиторів
Питання/Тема
В якому порядку здійснюється продаж майна, переданого в заставу?
...

...

Продаж заставленого майна здійснюється в порядку звернення стягнення на нього.

Відповідно до статті 20 Закону України «Про заставу» звернення стягнення на заставлене майно здійснюється за рішенням суду або третейського суду, на підставі виконавчого напису нотаріуса, якщо інше не передбачене законом або договором застави. Звернення стягнення на заставлене майно державного підприємства (підприємства, не менше п'ятдесяти відсотків акцій (часток, паїв) якого є у державній власності) здійснюється за рішенням суду. Реалізація заставленого майна, на яке звернено стягнення, провадиться державним виконавцем на підставі виконавчого листа, суду або наказу господарського суду, або виконавчого напису нотаріусів у встановленому порядку, якщо інше не передбачено цим Законом чи договором.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Компанія за факторинговим договором придбала з дисконтом забезпечене іпотекою право вимоги на повернення кредиту/процентів. Чи вважатиметься, що частина майна, вартість якого перевищує суму коштів, за яку було придбано право вимоги, отримана безоплатно, і чи матиме іпотекодержатель право на податковий кредит на цю частину? Як оподатковуються ПДВ операції зі стягнення предмета іпотеки шляхом продажу іпотекодержателем предмета іпотеки від свого імені?Як оподатковуються ПДВ операції зі стягнення предмета іпотеки шляхом набуття іпотекодержателем права власності на нього?Що таке забезпечення вимог кредитора? Які саме заходи забезпечення вимог кредитора існують?Що таке застава як спосіб забезпечення вимог кредитора?Чим застава відрізняється від іпотеки, і чи можуть поширюватись норми Податкового кодексу щодо застави на іпотечні відносини?Що є підставою для виникнення застави/іпотеки?Чи потрібно договір застави/іпотеки посвідчувати нотаріально?
Інформація про документ
Актуально з:
28.09.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію