Узгоджене зобов'язання
Редакції документа
Питання/Тема
Що таке узгоджене грошове зобов’язання?
...

...

У ПК України відсутнє визначення поняття узгодженого зобов'язання, проте за логікою статей, які використовують цей термін можемо визначити узгоджене грошове зобов'язання як зобов'язання, щодо суми якого відсутній спір між платником податків та контролюючим органом і щодо якої у платника податків існує податковий обов'язок сплати.

Узгодженість суми зобов'язання означає, що платник визнає певну суму як своє податкове (грошове) зобов'язання і зобов'язується виконати обов'язок щодо її сплати. Відповідно, невиконання цього обов'язку або несвоєчасне виконання буде мати наслідком формування податкового боргу, направлення податкової вимоги платнику податків та нарахування пені та штрафних санкцій.

Для того, щоб продовжити роботу необхідно Увійти

Ще не маєте підписки? Спробуйте безкоштовну тест-версію протягом 72-х годин!

Бажаєте ознайомитися з умовами підключення та оформити підписку?

Підписка Замовити дзвінок
close icon
Пов'язані питання/Теми
Коли зобов’язання вважатиметься узгодженим, якщо платник податку сам зазначає податкове зобов’язання у податковій декларації?Коли вважатиметься узгодженим податкове зобов'язання з податку, що підлягає утриманню та сплаті (перерахуванню) до бюджету в разі виплати доходу на користь платника податку - фізичної особи? Коли вважається узгодженим податкове зобов’язання у разі сплати авансових внесків? Коли вважається узгодженим грошове зобов’язання з податку на додану вартість?Коли зобов’язання вважатиметься узгодженим, якщо грошове зобов’язання платника визначається контролюючим органом?Коли зобов’язання вважатиметься узгодженим, якщо платник податків оскаржує рішення контролюючого органу, яким визначається сума грошового зобов’язання? Чи може узгоджене зобов’язання знову стати неузгодженим?
Інформація про документ
Актуально з:
18.06.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію