Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Узгоджене зобов'язання
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Коли зобов’язання вважатиметься узгодженим, якщо платник податку сам зазначає податкове зобов’язання у податковій декларації?
...

...

Відповідно до пункту 54.1 статті 54 ПК України, крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового (грошового) зобов'язання, яку зазначає у податковій (митній) декларації. Така сума зобов'язання вважається узгодженою у момент подання податкової декларації. Податкова декларація може бути подана особисто платником податків або уповноваженою ним особою, надіслана поштою або засобами електронного зв'язку в електронній формі (пункт 49.3 статті 49 ПК України). Прийняття податкової декларації є обов'язком контролюючого органу (пункт 49.8 статті 49 ПК України). Відповідно до пункту 49.9 статті 49 ПК України, податкова декларація вважається прийнятою за наявності відмітки (штампу) контролюючого органу на паперовому варіанті декларації у разі її особистого подання, квитанції про отримання податкової декларації у разі її подання засобами електронного зв'язку, або поштового повідомлення з відміткою про вручення контролюючому органу, у разі надсилання податкової декларації поштою. Також, декларація вважається прийнятою, якщо контролюючий орган у встановленому порядку не надає платнику податків повідомлення про відмову у прийнятті податкової декларації. Детальніше про подання податкової декларації…

У разі якщо у майбутніх податкових періодах платник податків самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації, він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок або зазначити уточнені показники у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були виявлені (пункт 50.1 статті 50 ПК України). Аналогічно поданню податкової декларації, суми податкового (грошового) зобов'язання, а також пені, визначені платником податків в уточнюючому розрахунку або декларації, вважаються узгодженими.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити