Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Узгоджене зобов'язання
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Коли вважатиметься узгодженим податкове зобов'язання з податку, що підлягає утриманню та сплаті (перерахуванню) до бюджету в разі виплати доходу на користь платника податку - фізичної особи?
...

...

Моментом виникнення та узгодження зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб при нарахуванні доходу податковим агентом буде вважатися:

  • день виплати доходу при поданні до банку платіжного документу про нарахування доходу;
  • день, що настає за днем нарахування доходу у негрошовій чи готівковій формі;
  • на 20 день місяця, наступного за тим, у якому виник дохід, що був нарахований, але не виплачений.

У випадках, коли платник податків зобов'язаний самостійно нараховувати грошове зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб та подати річну декларацію про доходи, буде діяти загальне правило пункту 54.1 статті 54 ПК України, а саме: сума зобов'язання вважається узгодженою у момент подання податкової декларації.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити