Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Узгоджене зобов'язання
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Коли вважається узгодженим грошове зобов’язання з податку на додану вартість?
...

...

Грошове зобов'язання платника ПДВ узгоджується в загальному порядку, тобто в момент подання податкової декларації, відповідно до пункту 54.1 статті 54 ПК України. Факт реєстрації податкових накладних у системі електронного адміністрування податку не впливає на узгодженість зобов'язання. Так само не спричиняє узгодження або сплати грошового зобов'язання перерахування коштів на рахунок або наявність коштів на рахунку у системі електронного адміністрування податку.

Читати детальніше
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
18.06.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити