Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Узгоджене зобов'язання
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи може узгоджене зобов’язання знову стати неузгодженим?
...

...

Так, узгоджене грошове зобов'язання може стати неузгодженим у таких випадках:

1. Платник податку подає адміністративний позов до суду після завершення строків, передбачених пунктами 56.3, 56.12 статті 56 ПК України (які є також строками сплати грошового зобов'язання відповідно до пунктів 57.2 та 57.3 статті 57 ПК України). Тоді після закінчення згаданих строків, зобов'язання буде вважатися узгодженим відповідно до пункту 56.17 статті 56 ПК України. В момент подання позову зобов'язання стане неузгодженим і буде вважатися таким до набрання законної сили рішенням суду (пункт 56.18 статті 56 ПК України). Таким чином, протягом періоду, коли зобов'язання вважатиметься узгодженим, у платника податку виникатиме податковий борг і контролюючий орган зможе направити платнику податків податкову вимогу та накласти на майно податкову заставу. Протягом періоду, коли зобов'язання буде вважатися неузгодженим, нова податкова вимога направлена бути не може.

...

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Що таке узгоджене грошове зобов’язання?Коли зобов’язання вважатиметься узгодженим, якщо платник податку сам зазначає податкове зобов’язання у податковій декларації?Коли вважатиметься узгодженим податкове зобов'язання з податку, що підлягає утриманню та сплаті (перерахуванню) до бюджету в разі виплати доходу на користь платника податку - фізичної особи? Коли вважається узгодженим податкове зобов’язання у разі сплати авансових внесків? Коли вважається узгодженим грошове зобов’язання з податку на додану вартість?Коли зобов’язання вважатиметься узгодженим, якщо грошове зобов’язання платника визначається контролюючим органом?Коли зобов’язання вважатиметься узгодженим, якщо платник податків оскаржує рішення контролюючого органу, яким визначається сума грошового зобов’язання?
Інформація про документ
Актуально з:
18.06.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити