Уточнюючий розрахунок
Питання/Тема
Які правові наслідки подання уточнюючого розрахунку щодо податкового зобов’язання?
...

...

Представление уточняющего расчета фактически вносит изменения в налоговую декларацию, поданную за период, за который уточняются налоговые обязательства. Обязательства с соответствующими уточнениями считаются согласованными в соответствии с пунктом 54.1 НК Украины. Контролирующий орган вносит соответствующие изменения в учетную карточку плательщика налогов.

Еще не сложилась устоявшаяся судебная практика по НК Украины по вопросу исправления ошибок в налоговой отчетности в случае, если плательщик не уплатил налоговое обязательство, которое уточняет, и возник налоговый долг.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Якими способами платник може виправити помилки, допущені в податковій декларації?Для яких форм звітності не передбачено подання уточнюючого розрахунку за статтею 50 ПК України? Чи можна подати уточнюючий розрахунок до 1ДФ і чи застосовується у такому випадку штраф за статтею 50?Чим відрізняються подання уточнюючого розрахунку від уточнення показників у декларації за наступний податковий період (абзац 1 та абзац 2 пункту 50.1 ПК України)?Подання уточнюючого розрахунку – це право та обов’язок платника?Які вимоги встановлені щодо форми уточнюючого розрахунку?Які обмеження щодо кількості уточнюючих розрахунків?Які помилки можна виправляти шляхом подання уточнюючого розрахунку?Чи встановлено обмеження щодо суми податкових зобов’язань в уточнюючому розрахунку?Чи можна внести зміни в податкову декларацію після закінчення строків давності?Коли не можна подавати уточнюючий розрахунок?В яких випадках контролюючий орган може відмовити у прийнятті уточнюючого розрахунку і які способи захисту в такому випадку?Які причини відмови у прийнятті уточнюючого розрахунку визнаються судами законними та які незаконними?Коли застосовується штраф внаслідок подання уточнюючого розрахунку?Чи відновлює уточнюючий розрахунок строки давності?Чи нараховується пеня на суму недоплати у випадку уточнення?У яких випадках подання уточнюючого розрахунку є підставою для проведення позапланової документальної перевірки?Які особливості при поданні уточнюючого розрахунку для досягнення податкового компромісу?Яка відповідальність за неподання уточнюючого розрахунку?В яких випадках неподання уточнюючого розрахунку є підставою для проведення позапланової документальної перевірки?
Інформація про документ
Актуально з:
10.09.2015
Елемент податку:
  • Порядок обчислення податку
  • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити
    Замовити персональну презентацію