Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Уточнюючий розрахунок
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які особливості при поданні уточнюючого розрахунку для досягнення податкового компромісу?
...

...

Податковий компроміс передбачений підрозділом 9-2 Розділу «Перехідні положення» ПК України. Зокрема встановлено режим звільнення від юридичної відповідальності платників податків та/або їх посадових (службових) осіб за заниження податкових зобов'язань з податку на прибуток підприємств та/або ПДВ за будь-які податкові періоди до 01.04.2014 р. з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 ПК України. Платник податків, який вирішив скористатися процедурою податкового компромісу, має право до 16.04.2015 р. подати відповідні уточнюючі розрахунки податкових зобов'язань. Щодо критеріїв для здійснення податкового компромісу – див. підрозділ 9-2 Розділу «Перехідні положення» ПК України.

У випадку досягнення податкового компромісу стаття 50 ПК України не застосовується.

Експерт Taxlink
Юлія ЛАВРЕХА

close icon
Пов'язані питання/Теми
Якими способами платник може виправити помилки, допущені в податковій декларації?Для яких форм звітності не передбачено подання уточнюючого розрахунку за статтею 50 ПК України? Чи можна подати уточнюючий розрахунок до 1ДФ і чи застосовується у такому випадку штраф за статтею 50?Чим відрізняються подання уточнюючого розрахунку від уточнення показників у декларації за наступний податковий період (абзац 1 та абзац 2 пункту 50.1 ПК України)?Подання уточнюючого розрахунку – це право та обов’язок платника?Які вимоги встановлені щодо форми уточнюючого розрахунку?Які обмеження щодо кількості уточнюючих розрахунків?Які помилки можна виправляти шляхом подання уточнюючого розрахунку?Чи встановлено обмеження щодо суми податкових зобов’язань в уточнюючому розрахунку?Чи можна внести зміни в податкову декларацію після закінчення строків давності?Коли не можна подавати уточнюючий розрахунок?В яких випадках контролюючий орган може відмовити у прийнятті уточнюючого розрахунку і які способи захисту в такому випадку?Які причини відмови у прийнятті уточнюючого розрахунку визнаються судами законними та які незаконними?Які правові наслідки подання уточнюючого розрахунку щодо податкового зобов’язання?Коли застосовується штраф внаслідок подання уточнюючого розрахунку?Чи відновлює уточнюючий розрахунок строки давності?Чи нараховується пеня на суму недоплати у випадку уточнення?У яких випадках подання уточнюючого розрахунку є підставою для проведення позапланової документальної перевірки?Яка відповідальність за неподання уточнюючого розрахунку?В яких випадках неподання уточнюючого розрахунку є підставою для проведення позапланової документальної перевірки?
Інформація про документ
Актуально з:
10.09.2015
Елемент податку:
  • Порядок обчислення податку
  • Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату податку
  • Зв'язки документа
    ?Поставте своє запитання
    Популярні податкові теми
    Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
    Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
    Відправити