Управління активами
Питання/Тема
Чи передбачені будь-які особливості обліку договорів по управління активами?
...

...

Пунктом 64.6 статті 64 ПК України встановлено, що договори управління майном (крім договорів щодо операцій, визначених у другому реченні абзацу другого підпункту 5 пункту 180.1 статті 180 ПК України) беруться на облік у контролюючих органах.

У другому реченні абзацу другого підпункту 5 пункту 180.1 статті 180 ПК України встановлюються особливості реєстрації платниками ПДВ, зокрема, управителів майна, які здійснюють управління активами інститутів спільного інвестування.

Таким чином, договори управління активами не підлягають окремому обліку у контролюючих органах.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію