Управління активами
Питання/Тема
Чи оподатковуються ПДВ послуги з управління активами?
...

...

Відповідно до підпункту 196.1.1 пункту 196.1 статті 196 ПК діяльності з управління активами (у тому числі пенсійними активами, фондами банківського управління) не є об'єктом оподаткування ПДВ.

Отже, винагорода управителя активами не оподатковується ПДВ.

Крім того, відповідно до підпункту 196.1.9 пункту 196.1 статті 196 ПК України, не є об'єктом оподаткування ПДВ операції з надання банками (фінансовими установами) послуг у межах управління фондами банківського управління, фондами операцій з нерухомістю, фондами фінансування будівництва (в тому числі за перерахування коштів на фінансування будівництва із фонду фінансування будівництва), за здійснення платежів за іпотечними сертифікатами відповідно до законодавства. Варто зазначити, що станом на 04.03.2016 року управління фондами банківського управління не здійснюється.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію