Управління активами
Питання/Тема
Чи оподатковуються ПДВ операції з передачі активів в управління?
...

...

Операції з управління активами, є підвидом договорів управління майном, а тому них поширюються положення щодо обмеження права розпорядження майном за ЦК України.

За договором управління майном установник управління не передає управителю права на розпорядження майном. А відтак, передача майна у довірчу власність управителю не є об'єктом оподаткування ПДВ, відповідно до підпункту 14.1.191 пункту 14.1 статті 14 та пункту 185.1 статті 185 ПК України.

Отже, передача активів в управління компанії з управління активами не є постачанням товару в розумінні податкового законодавства.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію