Вина як елемент суб’єктивної сторони податкового правопорушення
Питання/Тема
Чи впливає проставлення штампу «вечірня» на документах платника, що сплатив податкове зобов’язання після операційного часу банку?
...

...

Проте на практиці трапляються випадки, коли платник сплатив податкове зобов'язання після операційного часу банку, але банком не було проставлено штампу «вечірня» на документах такого платника.

Згідно з абзацом 2.14 Постанови Правління Національного Банку України «Про затвердження Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті» від 21.01.2004 № 22, на документах, прийнятих банком після закінчення операційного часу, крім того, ставиться штамп «вечірня».

Цій нормі кореспондує абзац 1.13 Постанови Правління Національного Банку України від 01.06.2011 № 174 «Про затвердження Інструкції про ведення касових операцій банками в Україні», у разі здійснення касових операцій протягом операційного часу банк (філія, відділення) на касових документах проставляє поточну дату здійснення касової операції, а в післяопераційний час – поточну дату і час приймання документів або напис чи штамп «вечірня» або «післяопераційний час». Виконані протягом операційного часу касові операції відображаються в бухгалтерському обліку в цей самий операційний день, а в післяопераційний час – не пізніше наступного операційного дня.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію