Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Відстрочка (відстрочення грошових зобов'язань або податкового боргу платника податків)
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи можна отримати відстрочку платникам податків, які перебувають у зоні проведення антитерористичної операції (АТО) чи на окупованих територіях?
...

...

Щодо тимчасово окупованих територій

Відповідно до частин 1 та 4 підпункту 1 пункту 12.3 статті 12 Закону України від 12 серпня 2014 року № 1636-VII «Про створення вільної економічної зони "Крим"» під час тимчасової окупації загальнодержавні податки і збори, визначені статтею 9 ПК України, не справляються з доходів, отриманих юридичними особами (їх відокремленими підрозділами) та фізичними особами на тимчасово окупованій території, операцій та/або з інших об'єктів оподаткування (в тому числі об'єктів, пов'язаних з оподаткуванням) на тимчасово окупованій території. Аналогічна позиція висловлена в Листі ДФС від 13.10.2014 р. № 7145/7/99-99-15-03-03-16. Тобто в цьому випадку, платники податку звільняються від сплати податків, а тому немає потреби відстрочувати сплату податків та зборів.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити