Відправлення (вручення)/ Поштове відправлення/ Лист з повідомленням про вручення
Редакції документа
Питання/Тема
Що собою являє надсилання (вручення) документів?
...

...

Відповідно до статті 42 ПК України, документи вважаються належним чином врученими, якщо вони відправлені за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків або його законному чи уповноваженому представникові. У зв'язку з цим виникають питання щодо визначення моменту коли поштове відправлення вважається врученим – з моменту подачі контролюючим органом документів до відділення оператора поштового зв'язку, чи з моменту безпосереднього отримання платником такого відправлення. Розглянемо основні випадки направлення документів до платників податків.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію