Відправлення (вручення)/ Поштове відправлення/ Лист з повідомленням про вручення
Редакції документа
Питання/Тема
Хто має поставити відмітку в повідомленні для того, щоб лист вважався належним чином врученим?
...

...

Згідно з Правилами надання послуг поштового зв'язку, одержувачами поштових відправлень є адресат або особа, уповноважена ним на одержання поштового відправлення, коштів за поштовим переказом. Відповідно до пункту 90 вищезазначених Правил, адресат може уповноважити іншу особу на одержання адресованого йому поштового відправлення, коштів за поштовим переказом за довіреністю, що оформляється в установленому законодавством порядку. Довіреність на одержання поштового відправлення, коштів за поштовим переказом може бути посвідчена нотаріально, посадовою особою організації, в якій довіритель працює, навчається, перебуває на стаціонарному лікуванні, або за місцем його проживання. Тобто, особою уповноваженою на отримання кореспонденції може бути як представник особи за законом, так і особа, яка діє на договірних засадах з адресатом.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію