Відправлення (вручення)/ Поштове відправлення/ Лист з повідомленням про вручення
Редакції документа
Питання/Тема
Чи обов’язково при відправленні податкової звітності поштою, відправляти її листом з повідомленням про вручення?
...

...

Підпунктом б) пункту 49.3 статті 49 ПК України зазначено, що у разі надсилання податкової звітності поштою, таке відправлення здійснюється з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Відповідно до Правил надання послуг поштового зв'язку, повідомлення про вручення поштового відправлення, поштового переказу – повідомлення, яким оператор поштового зв'язку доводить до відома відправника чи уповноваженої ним особи інформацію про дату вручення реєстрованого поштового відправлення, виплати коштів за поштовим переказом та прізвище одержувача. Підпунктом б) пункту 49.3 статті 49 ПК України зазначено, що у разі надсилання податкової звітності поштою, таке відправлення здійснюється з повідомленням про вручення та з описом вкладення.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію