Відокремлений підрозділ/філія
Питання/Тема
Які наслідки відсутності у відокремленого підрозділу коштів?
...

...

Відповідно до пункту 87.6. статті 87 ПК України у разі відсутності у платника податків, що є філією, відокремленим підрозділом юридичної особи, майна, достатнього для погашення його грошового зобов'язання або податкового боргу, джерелом погашення грошового зобов'язання або податкового боргу такого платника податків є майно такої юридичної особи, на яке може бути звернено стягнення згідно з цим Кодексом.

Згідно з підпунктом 97.3. статі 97 ПК України в разі ліквідації філії, відділення чи іншого відокремленого підрозділу юридичної особи, частина грошових зобов'язань чи податкового боргу якого залишається непогашеною у зв'язку з недостатністю майна, така частина погашається за рахунок юридичної особи незалежно від того, чи є вона платником податку, стосовно якого виникло грошове зобов'язання або виник податковий борг такої філії, відділення, іншого відокремленого підрозділу.

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що в будь-якому випадку, у разі недостатності у відокремленого підрозділу юридичної особи коштів, необхідних для сплати обов'язкових платежів, обов'язок щодо їх сплати покладається безпосередньо на юридичну особу.

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію