Відокремлений підрозділ/філія
Питання/Тема
Чи може відокремлений підрозділ бути податковим агентом податку на доходи фізичних осіб?
...

...

Згідно з підпунктом 14.1.180 пункту 14.1. статті 14 ПК України філія, відділення, інший відокремлений підрозділ юридичної особи є податковими агентами щодо податку на доходи фізичних осіб та, відповідно, зобов'язані нараховувати, утримувати та сплачувати податок на доходи фізичних осіб до бюджету від імені та за рахунок фізичної особи з доходів, що виплачуються такій особі, вести податковий облік, подавати податкову звітність контролюючим органам та нести відповідальність за податкові правопорушення

Відповідно до підпункту 168.4.3. пункту 168.4. статті 168 ПК України у разі якщо відокремлений підрозділ не уповноважений нараховувати (сплачувати) податок на доходи фізичних осіб за такий відокремлений підрозділ, усі обов'язки податкового агента виконує юридична особа. Податок на доходи, нарахований працівникам відокремленого підрозділу, перераховується до місцевого бюджету за місцезнаходженням такого відокремленого підрозділу.

Детальніше – див. аналітичний матеріал до терміну «податковий агент».

?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію