Відкликання податкової вимоги
Питання/Тема
Які наслідки відкликання податкової вимоги?
...

...
  1. Із матеріалів судової практики, можна зробити висновок, що відкликання податкової вимоги означає втрату нею своєї правової дії, тобто така податкова вимога не створює будь-яких юридичних наслідків для платника податків.
  2. Відкликану податкову вимогу не можна оскаржити в судовому порядку, оскільки вона не створює прав та/або обов'язків для позивача.
  3. Якщо відкликана податкова вимога не створює будь-яких юридичних наслідків для платника податків, то у платника податків відсутній обов'язок сплатити суму податкового боргу, зазначеного у відкликаній податковій вимозі.
  4. Відкликана податкова вимога не може бути підставою для вжиття заходів із примусового стягнення податкового боргу (із Ухвали Вищого адміністративного суду України від 23.09.2014 у справі 813/2316/13-а).
  5. Якщо податкова вимога була відкликана, але через деякий час податковий борг виник знову, контролюючому органу слід направити (вручити) платнику податків нову податкову вимогу виходячи з виникнення нового грошового зобов'язання (із Ухвали Вищого адміністративного суду України від 23.09.2014 у справі 813/2316/13-а).
close icon
Інформація про документ
Актуально з:
11.06.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію