Транспортно-експедиторська послуга
Питання/Тема
Як визначається база оподаткування ПДВ для транспортно-експедиторських послуг?
...

...

ПК України не передбачає особливих правил визначення бази ПДВ для операцій щодо надання транспортно-експедиторських послуг. Таким чином, необхідно застосовувати загальну норму статті 188 ПК України, відповідно до якої база оподаткування операцій з постачання товарів/ послуг визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням загальнодержавних податків та зборів (крім збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, що справляється з вартості послуг стільникового рухомого зв'язку, податку на додану вартість та акцизного податку на спирт етиловий, що використовується виробниками – суб'єктами господарювання для виробництва лікарських засобів, у тому числі компонентів крові і вироблених з них препаратів (крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів).

Відповідно до статті 9 Закону України «Про транспортно-експедиторську діяльність» (далі – Закон), платою експедитору вважаються кошти, сплачені клієнтом
експедитору за належне виконання договору транспортного експедирування.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію