Судове оскарження
Редакції документа
Питання/Тема
Які наслідки пропущення строків звернення до адміністративного суду?
...

...

Особа, яка пропустила строки звернення до суду з адміністративним позовом, може подати до суду заяву про поновлення пропущених строків:

1) разом із позовною заявою;

2) протягом 10 днів з дня вручення ухвали про залишення позову без руху (якщо така заява не була подана платником при подачі позовної заяви).

Водночас відповідно до частини другої статті 123 КАС України, якщо вищезазначену заяву не буде подано особою в зазначений строк або вказані нею підстави для поновлення строку звернення до адміністративного суду будуть визнані неповажними, суд повертає позовну заяву.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Які змінився порядок судового оскарження рішень, дій та бездіяльності контролюючого органу у зв’язку з набранням чинності КАСУ в новій редакції?Чи є позов про скасування податкових повідомлень-рішень позовом майнового характеру?Які наслідки подання позовної заяви неналежним позивачем або до неналежного відповідача?Які суди розглядають справи про оскарження рішень контролюючих органів? Які строки для подачі позовної заяви для платника податків?Які строки для подання апеляційної або касаційної скарги? Чи може адміністративний суд під час розгляду справи за позовом податкового органу до платника про стягнення заборгованості на підставі неоскарженого в установленому порядку повідомлення - рішення перевіряти законність такого рішення?Чи може платник податків під час судового розгляду справи про стягнення податкового боргу повторно оскаржувати податкове повідомлення-рішення до суду з інших підстав?Які правові наслідки має оскарження рішення, дії/бездіяльності контролюючих органів у судовому порядку? Чи зобов’язаний податковий орган дотримуватися послідовності дій, визначеної Податковим кодексом України, щодо стягнення податкового боргу, якщо у платника відсутні розрахункові рахунки? Чи може суд здійснювати стягнення податкового боргу за рахунок активів платника податків?
Інформація про документ
Актуально з:
15.12.2017
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити