Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Судове оскарження
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Які строки для подачі позовної заяви для платника податків?
...

...

Позовна заява може бути подана платником податків відразу до суду або після досудового врегулювання спору (після процедури адміністративного оскарження) .

У свою чергу відповідно до частини 2 статті 99 КАС України Для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів. Водночас, якщо законом передбачена можливість досудового порядку вирішення спору і позивач скористався цим порядком, то для звернення до адміністративного суду встановлюється місячний строк, який обчислюється з дня, коли позивач дізнався про рішення суб'єкта владних повноважень за результатами розгляду його скарги на рішення, дії або бездіяльність суб'єкта владних повноважень. (частина 4 статті 99 КАС України).

Окремо частиною 3 статті 99 КАС України встановлено, що для захисту прав, свобод та інтересів особи цим Кодексом та іншими законами можуть встановлюватися інші строки для звернення до адміністративного суду, які, якщо не встановлено інше, обчислюються з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Чи є позов про скасування податкових повідомлень-рішень позовом майнового характеру?Які наслідки подання позовної заяви неналежним позивачем або до неналежного відповідача?Які суди розглядають справи про оскарження рішень контролюючих органів? Які строки для подання апеляційної або касаційної скарги? Які наслідки пропущення строків звернення до адміністративного суду?Чи може адміністративний суд під час розгляду справи за позовом податкового органу до платника про стягнення заборгованості на підставі неоскарженого в установленому порядку повідомлення-рішення, перевіряти законність такого рішення? Чи може платник податків під час судового розгляду справи про стягнення податкового боргу повторно оскаржувати податкове повідомлення-рішення до суду з інших підстав?Які правові наслідки має оскарження рішення, дії/бездіяльності контролюючих органів у судовому порядку? Чи зобов’язаний податковий орган дотримуватися послідовності дій, визначеної Податковим кодексом України, щодо стягнення податкового боргу, якщо у платника відсутні розрахункові рахунки? Чи може суд здійснювати стягнення податкового боргу за рахунок активів платника податків?
Інформація про документ
Актуально з:
13.06.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити