Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Судове оскарження
Редакції документа
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Чи може платник податків під час судового розгляду справи про стягнення податкового боргу повторно оскаржувати податкове повідомлення-рішення до суду з інших підстав?
...

...

Відповідно до пункту 56.18 статті 56 ПК України, при зверненні платника податків до суду з позовом щодо визнання недійсним рішення контролюючого органу грошове зобов'язання вважається неузгодженим до дня набрання судовим рішенням законної сили.

Тобто, подання платником податків позову щодо оскарження податкового повідомлення-рішення є умовою для визнання податкового боргу неузгодженим. При чому, такий позов подається з урахуванням строків давності, встановлених статтею 102 ПК України. Такий податковий борг буде вважатися неузгодженим з моменту звернення платника податків до суду, та завершується днем набранням судовим рішенням законної сили.

Читати детальніше
close icon
Пов'язані питання/Теми
Чи є позов про скасування податкових повідомлень-рішень позовом майнового характеру?Які наслідки подання позовної заяви неналежним позивачем або до неналежного відповідача?Які суди розглядають справи про оскарження рішень контролюючих органів? Які строки для подачі позовної заяви для платника податків?Які строки для подання апеляційної або касаційної скарги? Які наслідки пропущення строків звернення до адміністративного суду?Чи може адміністративний суд під час розгляду справи за позовом податкового органу до платника про стягнення заборгованості на підставі неоскарженого в установленому порядку повідомлення-рішення, перевіряти законність такого рішення? Які правові наслідки має оскарження рішення, дії/бездіяльності контролюючих органів у судовому порядку? Чи зобов’язаний податковий орган дотримуватися послідовності дій, визначеної Податковим кодексом України, щодо стягнення податкового боргу, якщо у платника відсутні розрахункові рахунки? Чи може суд здійснювати стягнення податкового боргу за рахунок активів платника податків?
Інформація про документ
Актуально з:
13.06.2015
Зв'язки документа
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити