Суб’єкт господарювання
Питання/Тема
Які суб’єкти господарювання є платниками податку на додану вартість?
...

...

Будь-який суб'єкт господарювання, що здійснює діяльність, що, відповідно до статті 185 ПК України, є об'єктом оподаткування податку на додану вартість (далі – ПДВ) та підпадає під ознаки, передбачені пунктом 180.1. статті 180 ПК України, може зареєструватися як платник ПДВ.

При цьому, слід звернути увагу, що ПК України передбачає обов'язкову та добровільну реєстрацію платниками ПДВ.

Щодо обов'язкової реєстрації платниками ПДВ

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити
Замовити персональну презентацію