Додаток
Форма 1
Додаток
Форма 2
Додаток
Форма 3
Додаток
Форма 4
Вхід|Реєстрація

Ru

En

Ua

Ступінь ризику
Пошук у тексті
Знайти
Вверх из Вниз
Питання/Тема
Як визначається ступінь ризику в діяльності платника податку?
...

...

Ступінь ризику в діяльності платника податку визначається контролюючим органом у плані-графіку проведення планових перевірок. Порядок формування та затвердження такого плану, перелік ризиків та їх поділ за ступенями встановлюються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику (пункт 77.2 статті 77 ПК України). Так, зокрема такий ступінь ризику визначався «Методичними рекомендаціями щодо складання плану-графіка проведення документальних планових перевірок суб'єктів господарювання», які затверджувались у різний час відповідно Державною податковою адміністрацією, Державною податковою службою, Міністерством доходів і зборів. Наприклад, «Методичними рекомендаціями щодо складання плану-графіка проведення документальних планових перевірок суб'єктів господарювання», затвердженими Наказом Державної податкової адміністрації від 23 серпня 2011 року № 495, «Методичними рекомендаціями щодо складання плану-графіка проведення документальних планових перевірок суб'єктів господарювання», затвердженими Наказом Державної податкової служби від 27 червня 2012 року № 553, Методичними рекомендаціями щодо складання плану-графіка проведення документальних планових перевірок суб'єктів господарювання, що затверджені наказом Міністерства доходів і зборів України № 862/ДСК від 30.12.2013 р. Проте такі акти мають відомчий характер, використовуються контролюючими органами для складання планів-графіків і поширюються відповідно на посадових і службових осіб таких контролюючих органів. У зв'язку з цим перевірка платником податків правильності віднесення його до певної категорії за ступенем ризику або ж оскарження наказу про переведення перевірки з підстав неправильного визначення ступеня ризику платника видається проблематичним.

Читати детальніше
?Поставте своє запитання
Популярні податкові теми
Запитання можуть ставити лише зареєстровані користувачі
Поставте Ваше запитання, і ми відправимо відповідь Вам в особистий кабінет найближчим часом.
Відправити